Wdzięczność. Alicja Długołęcka, Tamara Pieńko

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7.06 (przerwa urlopowa)
Cena: 120,00 zł 120.00
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

"Wdzięczność" to projekt osobisty, który powstał w momencie bardzo wyrazistych przemian, jakie następowały w każdej z nas. I podobnie jak w przypadku działań, w które w pełni się angażujemy, nie miał z góry ustalonego przebiegu.

Jedynym stałym elementem było to, że obejmował nasze indywidualne spotkania z kobietą, która odsłaniała przed nami swoją cielesność w formie obrazu w trakcie sesji fotograficznej (Tamara) oraz dzieliła się swoją historią podczas rozmowy (Alicja).

Od samego początku czułyśmy, że ten projekt musi powstać – to był nasz wewnętrzny imperatyw. Spokój i zaufanie uczestniczek, które podzieliły się z nami swoją cielesnością w formie obrazów i słów wciąż nas w tym utwierdzały. Dały nam tez˙ niesamowitą siłę oraz chęć´ zaangażowania się w jego realizację.

Istotą projektu "Wdzięczność" jest więc z jednej strony intymne odsłanianie cielesności, z drugiej odkrywanie granic wyznaczanych poprzez uważne rejestrowanie własnych emocji, kontaktowanie się ze swoim ciałem w bezpiecznych warunkach: bez oceniającego obserwatora, chęci podobania się komukolwiek lub stosowania się do jakichś formalnych założeń.

 

 

 

Alicja Długołęcka-

polska seksuolog, wykładowca akademicki, a także autorka licznych publikacji – książek oraz artykułów. Głównym tematem jej twórczości są zagadnienia z szeroko rozumianej psychoseksuologii, a zwłaszcza profilaktyka zaburzeń na tle seksualnym, zdrowie seksualne i edukacja seksualna. 
Polska seksuolog jest doktorem nauk humanistycznych pracuje jako nauczyciel akademicki, prowadząc zajęcia z psychosomatyki i rehabilitacji seksualnej na Wydziale Rehabilitacji w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie wykłada na Podyplomowych Studiach Wychowania Seksualnego.
Oprócz rozwijania kariery akademickiej, Alicja Długołęcka pracuje także jako edukatorka seksualna. W swojej codziennej pracy zawodowej współpracuje z wybitnym polskim seksuologiem, Zbigniewem Lwem-Starowiczem – jest członkiem zespołu w założonym przez niego Centrum Terapii Lew-Starowicz.

Tamara Pieńko

polska artystka fotografka, ukończyła Instytut Fotografii Kreatywnej w Krakowie. Fotografka gwiazd, aktorek, aktorów – filmowych i teatralnych. Jest fotografem komercyjnym, pracującym dla agencji reklamowych i najbardziej popularnych tytułów na polskim rynku czasopism: (m.in.) „Press”, „Twój Styl”, „Wysokie Obcasy”, „Wysokie Obcasy Eksta”, „Logo”, „Pani”, „Uroda i życie”, "Gala”, „Aktywni”, „Kikimora”.

Jest autorką projektów fotograficznych o charakterze społecznym, m.in. „Droga do szczęścia” (pokłosie współpracy z radiem Chilli Zet), „Matka i córka”, „Morsy”, „Rodzina”, „Portrety”, „Szczęśliwi”. W 2017 roku stworzyła kolejny projekt fotograficzny o ludziach z pasją „zbierania” – „Kolekcjonerzy”.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Dlaczego warto kupować w Madrosc.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl